Rzeżucha być musi
22 marca 2018
Wiosenne dekoracje
26 marca 2018

Stojak na pisanki

Stojaczek na pisanki zrobiłam z kawałków deseczki sosnowej, którą kiedyś bieliłam. Wiertłem pod zawiasy (ale może być też wiertło łopatkowe) o średnicy 2 cm wywierciłam otwory. Wystarczy przetrzeć papierem ściernym i gotowe.
Ponieważ dekoracje z pisanek lubię i stoją u mnie kilkanaście dni w okresie świątecznym, robię je z pustych skorupek po jajkach lub lepię z gipsu lub modeliny, wówczas nie muszę wyrzucać zepsutego jedzenia:)
Puste skorupki, wcześniej umyte i wyparzone, pomalowałam zwykłą farbą plakatową i wypchałam mchem, a skorupki z rzeżuchą wyglądały tak uroczo, że w tej wersji zostały naturalne. Miłej zabawy.
Rusałka
Rusałka
Co by tu zrobić? To zapytanie kieruję wciąż do siebie samej - to mój stan przewlekły. Postaram się tutaj zanotować to, co robię i to, co może wydać się interesujące dla Was - zmiany przestrzeni, wspomaganie ziołami, zmiany funkcji przedmiotów. Zainspirowana stronami w cyberświecie bawię się ubieranie przedmiotów w nowe formy, sprawdzam co może się udać. Powoli, niespiesznie, małymi krokami umieszczam kawałki siebie w mojej mikroprzestrzeni - zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *